شرکت خانه هوشمند افرا

 شرکت خانه هوشمند افرا مشاور، فروشنده و مجری کلیه راه حلهای هوشمند سازی منازل، ساختمانهای تجاری، پارکینگ، سیستمهای بیمارستانی و راه حلهای سفارشی مشتری، با به کارگیری بهترین محصولات روز دنیا و مجرب ترین تیم فنی آماده ارائه خدمات خود به مشتریان خود می باشد.

متخصصین  خانه هوشمند افرا باور دارند برای ارائه یک راهکار جامع هوشمند سازی علاوه بر ساختمان محل زندگی شما می بایست محل کار شما نیز برای مشتریان جذاب و پویا باشد به گونه ای که فرد را در مرحله نخست برای آشنایی با محصولات و خدمات شما جذب کند و در گام بعد با ارائه اطلاعات تکمیلی و جذاب به استفاده از آنها ترغیب نماید. راه حل جامع این شرکت برای رسیدن به این هدف استفاده از تجهیزاتی تکنولوژیک و خاص است که به این منظور طراحی و تولید شده اند و تلاش شده بهترین آنها انتخاب و در اختیار شما قرار گیرد.

شرکت خانه هوشمند افرا سریر فیبارو

الف) هوشمند سازی ساختمان :

   خانه هوشمند شما می تواند از درون خانه و یا از بیرون توسط گوشی یا تبلت شما کنترل شود (روشن و خاموش کردن کلیه تجهیزات برقی، مانیتورینگ و نظارت بر وضعیت کلیه اجزای خانه، چک کردن دوربین های نصب شده) و همچنین اجرای وظایف مختلف را به صورت خودکار به سناریوها بسپارد، مثلاً با عدم تشخیص هر گونه حرکت در خانه بعد از زمان مشخصی کلیه وسایل برقی غیرضروری را خاموش کند، یا پس از ورود شما در صورت نیاز وسایل سرمایش و گرمایش را روشن یا خاموش کند و ...

متخصصین ما پس از بررسی محصولات موجود، تجهیزات و سنسورهای شرکت اروپایی FIBARO را بدلیل داشتن ویژگی های لازم و ضروری زیر انتخاب کردند:

1- بی سیم بودن تجهیزات :

 • حرکت به سوی IoT (اینترنت اشیاء) مطابق آخرین پیشرفت های صورت گرفته در استانداردهای روز دنیا در خلق  خانه های هوشمند آگاه به شرایط محیطی خود
 • نصب آسان و سریع
 • نصب بدون نیاز به هرگونه سیم کشی و یا تغییر در سیم کشی موجود ساختمان
 • قابلیت تغییر در محل قرار دادن سنسورها یا جمع آوری وانتقال ساده کلیه تجهیزات به ساختمانی دیگر
 • قابلیت اجرا در تمامی ساختمان های نوساز و قدیمی، با هر متراژ و بدون نیاز به تأمین زیر ساخت نصب
 • امکان افزودن آسان و سریع انواع تجهیزات به سیستم موجود با توجه به نیاز جدید شما هر زمان پس از نصب
 • سنسورهای زیبا، کارآمد و کوچک
 • عدم نیاز به هیچ گونه تغییر در تابلو برق ساختمان
 • امکان تلفیق این سیستم با هر نوع کلید/پریز موجود در بازار مطابق با طراحی دکوراسیون داخلی شما
 • امکان توسعه نامحدود در تعداد و فاصله تجهیزات

2-  قابلیت کنترل و نظارت بر خانه یا محل کار از راه دور با استفاده از اینترنت وSMS بدون هیچ گونه هزینه اضافی

3-  بازگشت هزینه های صورت گرفته در قالب مدیریت بهینه مصرف انرژی

4-قابلیت تعریف رفتار ساختمان مطابق سلیقه شما (سناریوهای نامحدود)

5-  قابلیت هماهنگ شدن و افزودن سنسورها و تجهیزات تولید کنندگان دیگر برای توسعه قابلیت های سیستم از جمله قفل درهای اتوماتیک، سیستم های سرمایش و گرمایش، شیرهای برقی، سنسورهای معمول موجود در بازار و ...

6-ارائه راهکارهای هوشمند سازی مناسب هتل ها، بیمارستانها، باشگاههای ورزشی و پارکینگ های عمومی

ب) ویترین هوشمند :

ویترین هوشمند

با این محصول شیشه های ویترین فروشگاه شما تبدیل به یک صفحه نمایش بزرگ با کیفیت تصویر بالا می شود. افرادی که از بیرون، بیننده ویترین شما هستند می توانند با انجام حرکاتی با ویترین شما تعامل داشته باشند. به عنوان مثال با انجام حرکاتی مانند: حرکت دست به طرفین، پریدن، حرکت از یک سمت ویترین به سمت دیگر و یا هر نوع حرکت دیگری تصویر موجود در نمایشگر ویترین متناسب با هر نوع حرکت تغییر می کند که این امر علاوه بر جذاب بودن با انتخاب محتوا می تواند اطلاعات مشتری را نسبت به محصولات شما بالا ببرد و در نهایت منجر به افزایش تعداد بازدید کننده و فروش بیشتر محصول شما شود.

ج) آینه هوشمند :

آینه هوشمند

آینه هوشمند یک آینه محاوره ای با مجموعه ای از سخت افزارها و نرم افزارهاست که می تواند با ایجاد یک فضای جذاب در فروشگاه شما کاربردهای مختلفی داشته باشد از جمله :

 •      پرو مجازی لباس
 •      پرو مجازی جواهرات
 •      سرگرمی
 •      تصاویر و محتوای تبلغاتی
 •      گرفتن عکس سلفی با لباس های خاص و دوستان برای ثبت خاطرات بازدید از فروشگاه شما

د) شیشه هوشمند:شیشه هوشمند

این شیشه‌ها به گونه‌ایست که شما می‌توانید با فشردن تنها یک کلید آن را از حالت شفاف به مات و یا برعکس تبدیل کنید. این شیشه ها می توانند برای ایجاد فضاهای خصوصی قابل تغییر در محیط هایی که در حالت معمول عمومی هستند مانند اتاق های کنفرانس شیشه ای، اتاق معاینه بیمار در مطب پزشکان یا ... مورد استفاده قرار بگیرند. علاوه بر این شیشه های هوشمند در حالت مات قابلیت نمایش تصاویری که از پشت به آنها تابیده می شود را دارند و لذا می توانند برای تولید پرده نمایش های مقطعی درویترین فروشگاه ها یا نمایشتصاویر تبلیغاتی مورد استفاده قرار گیرند.

ه) واقعیت افزوده :

  منظور از واقعیت مجازی، اضافه کردن اطلاعات دیجیتال به واقعیت موجود است، برای اینکار لازم است مطابق نیاز مشتری نرم افزاری طراحی شود و آن را روی گوشی یا تبلت نصب کرد.واقعیت افزوده

حالا اگر با گوشی خود به مثلاً به کاتالوگ نگاه کنید می توانید اشیاء سه بعدی، انیمیشن یا فیلمی روی آن، دقیقاً جایی که مد نظر کاربر بوده، مشاهده کنید.

می توان از واقعیت افزوده در شبیه سازی سه بعدی سازه ها استفاده کرد و ساختمان تکمیل شده را در محیط سایت پروژه دید٬ حتی درون آن حرکت کرد و از تمام زوایا و جزییات آن که تاکنون (به دلیل این که تصاویر رندر شده و یا فیلم های ساخته شده زوایای محدودی داشتند) قابل نمایش نبود٬ بازدید کرد.

اخبار روزنامه‌ها را با گزارش‌های ویدیویی تکمیل کنید٬ کتاب‌های کودکان را زنده و پویا کنید تا شخصیت های داستان از کتاب خارج شوند.

کاتالوگ های سنتی خود را به اپلیکیشن واقعیت افزوده مجهز نمایید و از تمامی امکانات وسیع و گسترده این رسانه دیجیتال مبتنی بر پردازش تصویر بهرمند گردید. کافیست اپلیکیشن را روی تلفن همراه خود اجرا کنید و با آن صفحات کاتالوگ را مشاهده نمایید تا مدل سه بعدی سازه ها را روی کاتالوگ مشاهده کنید .

جدیدترین اخبار و ویدئوهای محصولات را در  اینستاگرام   شرکت دنبال کنید 

جهت سفارش کالا با ما تماس بگیرید