بسته بندی دیجیتال خانه هوشمند

بسته-بندی-دیجیتالبسته بندی دیجیتال چیست؟

   منظور از بسته بندی دیجیتال، بسته بندیی است که هر زمان کاربر با گوشی یا تبلت خود به آن نگاه می کند بتواند روی بسته بندی اطلاعات اضافه ای مانند صدا، ویدیو، اشیاء و انیمیشن های سه بعدی و حتی یک بازی ساده، مربوط به آن کالا را مشاهده کند. اين اطلاعات اضافه دقيقاً روي بسته بندی و بر روي بخشهايي كه شما مي خواهيد، قابل رويت خواهند بود و مي توانند به صورت تعاملي نيز طراحي شوند، بدين معنا كه كاربر با لمس اشياء نمایش داده شده بتواند روي عملكرد آنها اثر گذاشته و يا آنها را بچرخاند.

چرا بسته بندی دیجیتال ؟

• با توجه به اينكه احتمالاً كاربر تاكنون چنين چيزي را نديده است، در ماندگار كردن محصول، شرکت و برند شما در ذهن او نقش مهمی را ايفا خواهد كرد.

• شما می توانید امکاناتی را به بسته بندی خود اضافه کنید که امکان چاپ آن وجود ندارد، مثلاً پخش توضیحاتی در خصوص ارزش غذایی، ویژگی های خاص، مراحل تولید، مواد اولیه آن، پخش تیزر تبلیغاتی محصول بر روی آن و یا به طور مثال نمایش اسباب بازی سه بعدی ساخته شده از یک لوگو بر روی جعبه آن

بسته بندی دیجیتال خانه هوشمند اصفهان

Untitled-1

بسته-بندی-دیجیتال-واقعیت-افزوده-اصفهان-افرا

• اجرای یک بازی، با محوریت محصولات شما، نیز از قابلیتهایی است که می توانید روی بسته بندی جادویی خود داشته باشید. برای مثال با نگاه به بسته بندي از طريق گوشی يا تبلت، كاربر بتواند بازي دو/سه بعديي را مشاهده كند كه محصولات شما، به همراه اشياء ديگري، طول صفحه را طی می كنند. اگر كاربر بتواند در زمان داده شده تعداد مشخصی محصول را لمس كند،‌كه به سبد خريد او اضافه می شوند، می تواند به مرحله بعدي برود. یا بازی پرتابی. برای مثال اگر محصول مورد نظر رب گوجه فرنگی باشد قوطی های رب گوجه ای در صحنه نمایش داده میشود که کاربر با پرتاب گوجه به داخل قوطی ها می تواند آنها را پر کند و امتیاز بگیرد. (بسته به نوع محصول می توان سناریوی مناسبی از نوع بازی های پرتابی لمسی طراحی کرد) یا بازی خط تولیدی. برای مثال اگر محصولات یک فست فود یا رستوران، مورد نظر باشد، بازی به این روش است که رستوران/ فست فود از نمای بالا با لوگو و نمادهای تبلیغاتی مورد نظر دیده خواهد شد، کاربر در قالب صاحب رستوران / فست فود با صفی از مشتریان روبرو شده و سفارش آنها، مثلاً همبرگر، سالاد و نوشابه روی صفحه بر روی یک سینی نمایش داده می شود، کاربر باید به سرعت اجزای سفارش را داخل سینی قرار داده و در مقابل پول آن را دریافت کند، هر چه این کار با سرعت مناسب تری انجام شود کاربر می تواند دریافتی بیشتری داشته و با سکه های دریافتی، خط تولید و نیروی کار خریداری کرده و کارش را توسعه دهد.

• اجرای یک بازی، با محوریت محصولات شما، نیز از قابلیتهایی است که می توانید روی بسته بندی جادویی خود داشته باشید. برای مثال با نگاه به بسته بندي از طريق گوشي يا تبلت، كاربر بتواند بازي دو/سه بعديي را مشاهده كند كه محصولات شما، به همراه اشياء ديگري، طول صفحه را طي مي كنند. اگر كاربر بتواند در زمان داده شده تعداد مشخصي محصول را لمس كند،‌كه به سبد خريد او اضافه مي شوند، مي تواند به مرحله بعدي برود. یا بازی پرتابی. برای مثال اگر محصول مورد نظر رب گوجه فرنگی باشد قوطی های رب گوجه ای در صحنه نمایش داده میشود که کاربر با پرتاب گوجه به داخل قوطی ها می تواند آنها را پر کند و امتیاز بگیرد. (بسته به نوع محصول می توان سناریوی مناسبی از نوع بازی های پرتابی لمسی طراحی کرد) یا بازی خط تولیدی. برای مثال اگر محصولات یک فست فود یا رستوران، مورد نظر باشد، بازی به این روش است که رستوران/ فست فود از نمای بالا با لوگو و نمادهای تبلیغاتی مورد نظر دیده خواهد شد، کاربر در قالب صاحب رستوران / فست فود با صفی از مشتریان روبرو شده و سفارش آنها، مثلاً همبرگر، سالاد و نوشابه روی صفحه بر روی یک سینی نمایش داده می شود، کاربر باید به سرعت اجزای سفارش را داخل سینی قرار داده و در مقابل پول آن را دریافت کند، هر چه این کار با سرعت مناسب تری انجام شود کاربر می تواند دریافتی بیشتری داشته و با سکه های دریافتی، خط تولید و نیروی کار خریداری کرده و کارش را توسعه دهد.  

 

واقعیت-افزوده-بسته-بندی-دیجیتال-واقعیت-افزوده-اصفهان-افرا

• می توانید اطلاعات تماس و لینک وب سایت خود را نیز روی این اپلیکیشن داشته باشید تا کاربر بتواند مستقیماً وارد وب سایت شما شده، اطلاعات بیشتری را ببیند یا حتی مستقیماً از طریق همین اپلیکیشن، محصول را سفارش دهد.

واقعیت-افزوده-بسته-بندی-دیجیتال-اصفهان-افرا

بسته-بندی-دیجیتال-محصولات-واقعیت-افزوده
بسته-بندی-دیجیتال-اصفهان

چطور اپلیکیشن بسته بندی دیجیتال خود را منتشر کنیم؟

کافیست نمونه ای از بسته بندی خود را ارائه داده و به ما بگویید که می خواهید کاربران با نگاه به آن چه چیزی را مشاهده نمایند. ما اپلیکیشنی تحویل شما خواهیم داد که می توانید آن را روی وب سایت خود قرار دهید یا از طریق اپلیکیشن های مرجعی مانند کافه بازار منتشر کنید و یا در فروشگاهها، شرکت یا نمایشگاه از طریق بلوتوث یا وای فای آن را منتشر کنید تا همه کسانی که محصول شما را دارند بتوانند از آن استفاده نمایند. این اطلاعات می توانند به جای گوشی یا تبلت بر روی صفحه نمایشی که در فروشگاه نصب شده و مجهز به یک دوربین است نیز نمایش داده شود.

بسته-بندی-دیجیتال-خانه-هوشمند-اصفهان-واقعیت-افزوده

ضمناً پیشنهاد می شود که یک برچسب حاوی QR code مربوط به لینک دانلود اپلیکیشن مربوطه، را بر روی بسته بندی مورد نظر بچسبانید (یا چاپ کنید) که علاوه بر اینکه حاوی توضیحاتی در خصوص وجود چنین قابلیتی است بتواند به کاربر کمک کند که با نرم افزار QR code Scanner گوشی خود اپلیکیشن بسته بندی دیجیتال شما را دانلود نماید.