fibaro

الهام گرفته از طبیعت

زیبایی از طبیعت نشأت می­گیرد و تکنولوژی پیشرفته از بشریت. فیبارو Fibaro با ترکیب این دو عنصر، کمال را به وجود آورده است. با ترکیب قوانین تغییر ناپذیر معماری و آخرین فناوری، فیبارو Fibaro سنسور حرکتی – چشم شما در منزل- را به وجود آورده است. با الهام از اعتقادات مصریان، کوچکترین سنسور حرکتی بیسیم جهان که به شکل چشم گربه است توسط فیبارو ساخته شده است.

برای قرن ها گربه نماد محافظت از مردم و خانه هایشان بوده است. علاوه برآن به عنوان یک شکارچی با بینایی فوق العاده، شنوایی متوسط و هوشیاری استثنایی شناخته شده است. سنسور حرکتی فیبارو Fibaro Motion Sensor به اندازه چشم گربه تیز می­باشد. دید این سیستم وسیع و سریع می­باشد و چیزهایی که شما قادر به دیدن آنها نیستید را تشخیص می­دهد. با این سنسور نه تنها زندگی شما راحت تر بلکه امنیت شما نیز بیشتر می­شود.

سنسور چند کاره

شرکت فیبارو Fibaro با به چالش کشیدن فناوری، ترکیبی از چهار محصول مفید را در قالب یک محصول به شما ارائه می­دهد. این یک دستگاه کوچک جدا از تشخیص حرکت، اندازه درجه حرارت محیط فعلی، شدت نور و میزان ارتعاش- به لطف شتاب سنج داخلی- را نیز اندازه گیری می­کند. برای این سنسور می­توانید سناریوی سفارشی تعریف کنید و امنیت منزل خود را به فیبارو بسپارید.

motion_senso

رنگ اعلام جنبش و درجه حرارت

LED چند رنگ سنسور حرکتی فیبارو Fibaro Motion Sensor با حس کردن حرکت و همچنین تغییر درجه حرارت هوای محیط تغییرکرده و رنگ آن متناسب با موقعیت تعریف می­شود. می­توانید رنگ های LED را با سلیقه خود تنظیم کرده و در اینصورت هنگام ورود به یک اتاق از دمای هوای اتاق به راحتی مطلع خواهید شد.

motion_sensor_03

motion_sensor

کوچک تر، زیباتر!

پیشرفته ترین فن آوری جهان در یک پوشش سفید بی عیب و نقص محصور شده است. با قطر کمتر از 44 میلیمتر، شما را در نگاه اول مجذوب خود می­کند.

motion_sensor_04_dimensions

تشخیص شیئ هوشمند

یکی از ویژگی های اصلی این سنسور قابلیت تشخیص حتی کوچکترین حرکات می­باشد. شما همچنین این امکان را دارید که با توجه به نیازهای خود و یا وضعیت خاص، حساسیت سنسورها را در جاهای مختلف منزل تنظیم نمائید.


motion_sensor_21

motion_sensor

خانه و عزیزانتان را مانیتور کنید

آیا دوست دارید زمانی که از منزل خود دور هستید از آن مطلع باشید؟ زمانی که شما در دفتر کار خود و یا مسافرت هستید می­توانید با سنسور حرکتی فیبارو Fibaro Motion Sensor منزل خود را مشاهده کنید. همچنین این سنسور اطلاعات مربوط به زمان سپری شده توسط هر فرد را نیز به شما می­دهد. در اینصورت اگر فرزند شما زمان زیادی را در جلوی تلویزیون صرف کرد شما مطلع خواهید شد و می­توانید از راه دور تلویزیون را خاموش کنید.

شمارش مهمانان

با نصب سنسور حرکتی فیبارو Fibaro Motion Sensor در هر دو طرف درب ورودی خانه و یا یکی از اتاقهایتان، می­توانید تعداد افراد وارد شده و یا خارج شده را شمارش کنید. با این سنسور دیگر نگران این نخواهید بود که نوجوان شما چه موقع به خانه بازگشته و می­توانید تعداد مهمانان او را مانیتور کنید.

motion_sensor_08

مهمانان رسیدند؟

سیستم می­تواند از آنها مراقبت کند. در مهمانی های خانوادگی، تولدها و مهمانیها با سنسور حرکتی فیبارو از آرامش مهمانان خود اطمینان حاصل نمائید. زمانی که جمعیت حاضر در خانه زیاد شود سنسور این موضوع را حس کرده و سیستم تهویه هوا را روشن می­کند، بنابراین هوای تازه به اندازه کافی در خانه وجود خواهد داشت.

motion_sensor_09

عادات شما را یاد می­گیرد.

توانایی یادگیری و تجزیه و تحلیل عادات شما به سنسور حرکتی فیبارو Fibaro Motion Sensor این اجازه را می­دهد تا برای راحتی و امنیت شما برخی اقدامات را به صورت خودکار انجام دهد. شما می­توانید دو کنترلر را با یک سیستم فیبارو مدیریت نمائید، در ان صورت می­توانید با اطلاعات جمع آوری شده از کنترلر دفتر کار، منزل خود را نیز مدیریت کنید. زمانی که شما در دفتر کار خود هستید، سنسور نصب شده در دفتر کار شما این مسئله را حس کرده و کنترلر نصب شده در خانه شما، دمای هوای منزل را تا بازگشت شما پائین نگاه می­دارد.

motion_sensor_10

motion_sensor

خانه با شما بیدار می­شود

سنسور حرکتی فیبارو Fibaro Motion Sensor هر صبح را برای شما فوق العاده می­سازد. زمانی که شما بیدار می­شوید، سنسور یک سناریوی از پیش تعریف شده را شروع می­کند. دمای هوا بر روی درجه حرارتی که شما دوست دارید تنظیم خواهد شد، پرده ها کنار رفته و پنجره ها برای ورود هوای تازه به اتاق باز می­شوند. در همین حین بوی قهوه تازه را از آشپزخانه خود احساس خواهید کرد....

motion_sensor

یادآوری روشن کردن زنگ خطر

آیا فراموش کرده اید که اتو راخاموش کنید و یا چراغها را در اثر عجله زیاد روشن گذاشته اید؟ فراموش کرده اید که زنگ خطر را روشن کنید؟ نگران نباشید! سنسور حرکت فیبارو Fibaro Motion Sensor ، عدم حرکت را در خانه شناسایی کرده و آن را به Home Ceneter اطلاع می­دهد، در این زمان یک سناریوی از پیش تعریف شده به شما اطلاع می­دهد و یا به صورت اتوماتیک زنگ خطر را روشن کرده، پنجره ها را بسته، چراغها و تمامی دستگاه های غیر ضروری را خاموش کرده و درجه حرارت را کاهش می­دهد.

تعامل با دستگاه های دیگر

سنسور حرکت فیبارو Fibaro Motion Sensor به دلیل تعامل فراوان با سایر دستگاه ها امکانات فراوانی را برای شما به وجود می­ آورد . در زمان تاریک شدن هوا به محض اینکه سنسور این مسئله را حس می­کند، به سیستم اطلاع می­دهد تا چراغها را روشن کند و در نتیجه دوربین امنیتی خانه تصویر روشنی از اتفاقات را برای شما ارسال خواهد کرد. سیستم فیبارو، نگهبان خانه شما می باشد.

motion_sensor

حفاظت در مقابل تجاوز به حریم خصوصی

سنسور حرکتی فیبارو Fibaro Motion Sensor این قابلیت را دارد که از امنیت و حریم خصوصی شما در مقابل تجاوز افراد بیگانه محافظت کند. در صورت هر گونه تلاش برای تغییر مکان سنسور و یا تغییر زاویه دید آن، سنسور زنگ خطر را روشن کرده و یک پیغام به تلفن همراه شما ارسال می­کند.

motion_sensor_16

تشخیص زمین لرزه

با کمک شتاب سنج تعبیه شده در سنسور حرکت فیبارو شما می­توانید حتی از کوچکترین لرزشها که قادر به حس کردن آن نیستید مطلع شوید. در اینصورت سیستم در مقابل تهدید قریب الوقوع به شما اخطار داده تا شما اقدامات لازم را انجام دهید.

motion_sensor_17

motion_sensor

تصحیح دما

مناسب بودن دمای منزل برای هر فردی مهم است. با توجه به اینکه درجه حرارت در ارتفاع بالای خانه تا سطح زمین متفاوت می­باشد. برای تنظیم دمای مناسب کافیست دمای سطح خانه را از طریق سنسورهای مختلف اندازه گیری کرده و آن را به سنسور حرکت بدهید تا این سنسور اختلاف را برطرف نماید.

motion_sensor_22