فرآیند نصب

یکی از اهداف اصلی سیستم فیبارو Fibaro ایجاد قابلیت نصب در هر خانه، آپارتمان و یا ساختمان اداری، بدون آسیب رساندن به ساختار اصلی ساختمان می­باشد. پیشنهاد فیبارو به شما کنترل کامل بر خانه خود بدون نیاز به وارد کردن خسارت به دیوارها و یا تغییر در جای کلیدهای دیواری می­باشد. سیستم فیبارو طراحی شده تا با نیازهای شما سازگار شود و این است تفاوت محصول ما با دیگر رقبا.

install fibaro

نصب 3 دقیقه ای !

نصب و راه اندازی دستگاه ما در حدود 3 دقیقه طول می­کشد. تنها کاری که شما باید انجام دهید باز کردن یکی از کلیدهای روشنایی از روی دیوار، قطع سیم برق از آن، اتصال ماژول فیبارو به سیم برق و متصل کردن ماژول به کلید رو شنایی می­باشد. به این ترتیب با نصب مجدد کلید بر روی دیوار فرآیند نصب و راه اندازی فیزیکی به پایان می­رسد.

quick install

ساختار کوچک

هر ماژول سیستم فیبارو فقط 42.5 میلی متر طول، 37 میلی متر عرض و 15.9 میلیمتر ارتفاع دارد که آن را به کوچکترین در نوع خود تبدیل کرده است. البته از برخی دیگر از مزایای فیبارو می­توان به ظاهر زیبا، قابلیت اطمینان بالای سیستم اشاره کرد.

رله فیبارو

نصب ساده و آسان

برای امنیت ، یک فرد آموزش دیده و یا آشنا به برق باید این سیستم را نصب کند. در ذیل نمونه ای از مراحل نصب یکی از محصولات را مشاهده می­نمائید.

install fibaro

اضافه کردن یک دستگاه به پنل Home Center

برای تکمیل فرآیند نصب، دستگاه نصب شده باید به پنل Home Center اضافه گردد. با قرار دادن Home Center در حالت گوش دادن و فشار دادن سوئیچ زیر آن چندین بار، فرآیند نصب تمام می­شود. با کمک تکنولوژی Z-Wave، دستگاه های فیبارو Fibaro به راحتی می­توانند با Home Center ارتباط برقرار نمایند.

فیبارو