آلبوم-دیجیتال

آلبوم-دیجیتالآلبوم عکس جادویی چیست؟

در این آلبوم به کمک یک اپلیکیشن موبایلی می توانید با نگاه کردن به عکسهایتان، بخشی از فیلم مربوط به مراسمتان را بر روی همان عکس ببینید و مهمانان خود را نیز شگفت زده کنید.

کارت دعوت مراسم عروسی خود را به صورت جادویی طراحی کنید.

دریافت کنندگان کارت دعوت مراسم عروسی و نامزدی، با نگه داشتن گوشی خود بر روی کارت می توانند با شنیدن صدای عروس و داماد که آنها را به مراسم خود دعوت می کنند و یا با دیدن فیلمی، دقیقاً بر روی کارت، که در آن عروس و داماد آنها را به جشن خود فرا می خوانند شگفت زده شوند. ضمناً دعوت شدگان به جشن شما می توانند تصویر سه بعدی عروس و داماد را به همراه یک موزیک شاد بر روی کارت مشاهده کنند و یا حتی انیمیشن سه بعدی کوتاهی از رقص آنها را بر روی کارت ببینند.

آلبوم-دیجیتال-2

آلبوم-دیجیتال-3

آلبوم عکس جادویی

قابلیت این آلبوم این است که با نگاه کردن به هر عکس آلبوم، با استفاده از گوشی یا تبلت، تکه ای از مراسم مربوطه که با آن عکس مناسبت دارد، دقیقاً بر روی همان عکس، پخش می شود تا خاطرات آن لحظه را ماندگار کند. ضمناً می توانید عکس اسپرت عروسی خود را، که به عنوان هدیه به میهمانانتان می دهید، به تکه فیلمی از مونتاژ فیلم اسپرت خود مزین کنید. فیلمی که فقط بر روی همان عکس قابل پخش خواهد بود و جشن زیبای شما را در خاطر آنان ثبت می کند.

پیشنهاد ویژه آتلیه های عکاسی

همراه هر آلبوم هدیه ای به یاد ماندنی به عروس داماد بدهید. این هدیه اپلیکیشنی است که با اجرای آن بر روی گوشی یا تبلت، مشتریان شما می توانند لحظات و تصاویر خلاقانه و به یاد ماندنیی را بر روی هر عکس آلبوم خود ببینند. برای کودکان نیز می توانید تصویر ابرقهرمان محبوب آنان را بر روی عکسهایشان نشان دهید که آنها را در تصاویر مختلف به فرمهای متفاوتی همراهی می کند. اسم و لوگوی آتلیه شما نیز در کنار تمام این فیلمها یا تصاویر وجود خواهد داشت تا مشتریانتان شما را فراموش نکنند.

آلبوم-دیجیتال آلبوم-دیجیتال-7

جشن تولد

کودکان خود را سورپرایز کنید. می توانید به کمک اپلیکشن سفارشی، کیک تولد کودک خود را به یاد ماندنی کنید. کودک شما با گرفتن تبلت بر روی کیک تولد، شخصیت ابرقهرمان خود را به صورت سه بعدی می بیند که بر روی کیک در حال جست و خیز است. یا همین اتفاق می تواند بر روی عکس تولد یا هدیه خاص او اجرا شود تا آن جشن را برای او و میهمانانتان به یاد ماندنی تر کنید.

ضمناً می توانید بر روی عکسهای کودک دلبندتان بخشی از فیلم مربوط به جشن تولد او را نمایش دهید یا حتی اسباب بازی ها و اشیاء مورد علاقه او را به صورت سه بعدی بر روی عکسهای او نمایش دهید. مطمئن باشید یادگاری های تولد او، ماندگارترین خاطرات را برایش به همراه خواهند داشت.

آلبوم-دیجیتال-6

آلبوم عکس جادویی کودکان آلبوم کودک یا نوجوان خود را به اثری ماندگار از خاطرات بزرگ شدن او تبدیل کنید. روی هر عکس، یا بعضی از عکسهای کودکتان تکه فیلمهایی از آن سن و دوران اضافه کنید یا حتی با اضافه کردن تصویر سه بعدی اسباب بازی ها، شخصیت های کارتونی و علاقمندیهای خاص آن سن او، آلبومی جادویی، به معنای واقعی کلمه، بسازید که نگاه کردن به آن نه تنها یادآور خاطرات جالبی است بلکه بسیار سرگرم کننده و هیجان انگیز هم خواهد بود.

آلبوم-دیجیتال-10آلبوم-دیجیتال-11آلبوم-دیجیتال-8

چطور اپلیکیشن آلبوم جادویی خود را منتشر کنیم؟

برای این کار کافیست کنار کارت دعوت یا عکس اسپرت هدیه خود یک QR Code به همراه توضیح مناسبی چاپ کنید که کاربران با اسکن کردن آن بتوانند اپلیکیشن شما را دانلود کرده و سپس کارت و سپس عکس اسپرت هدیه را با آن به فرم جادویی مشاهده کنند.