کم حجم و زیبا

پریزهای دیواری فیبارو دستگاهی بسیار کوچک و بسیار کارآمد در بین انواع مشابه موجود در بازارهای جهانی می­باشد. طراحی زیبای آن به نحوی است که بطور کامل برروی پریزهای موجود نصب شده و بر زیبایی محیط خواهد افزود.

plug_03

ابزاری بسیار پیچیده

پریزهای دیواری فیبارو با قابلیت اندازه ­گیری توان مصرفی، ابزاری هوشمند، دارای کاربری ساده، نصب آسان، بسیار کوچک، بسیار کارآمد و با قابلیت کنترل خروجی می­باشند. این پریز برق پرکاربرد، در مواقعی که قصد کنترل و مدیریت تجهیزات الکترونیکی را داشته باشید بکار خواهد آمد، در حالی که امکان مشاهده میزان مصرف و مدیریت مصرف انرژی را در خانه در اختیار شما قرار خواهد داد.

نصب ساده و بسیار آسان

برای نصب پریز دیواری نیازی به ابزارهای نصب و سیم کشی وجود ندارد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که درب جعبه را باز کرده و پریز را در جای خود نصب کرده و دستگاه برقی خود را به آن بزنید. رابط کاربری بسیار ساده راه کار بسیار ساده ­ای برای اضافه کردن آن به تجهیزات هوشمند فیبارو در اختیار قرار خواهد داد.

پول خود را در هر اتاق پس انداز کنید

نمایش 5 مصرف کننده انرژی در خانه شما توسط رابط کاربری هوشمند. با این روش می توانید پر مصرف ترین دستگاه های خود را شناسایی و مصرف انرژی آنها را مقایسه کنید. با استفاده از این اطلاعات می توانید زمان استفاده از هر دستگاه را در اوقات کم بار تعیین نمایید.

plug_history

محافظ کودک

در طراحی این محصول از سیستم محافظ خاصی استفاده شده که در صورت عدم استفاده از پریز، درگاه اتصال با روکشی محافظت می شود. این بار نیز به فکر سلامت شما و کودک دلبندتان نیز بوده ایم.


Wall plug فیبارو اصفهان

تستر محدوده شبکه داخلی

پریز فیبارو یک قابلیت منحصر به فرد در خود دارد که آن امکان تست هوشمند محدوده شبکه Z-wave است. با فشار دادن یک دکمه زمان اتصال به شبکه و انتقال اطلاعات در آن را از موقعیت خود با رنگ LED نمایش می دهد.

مراقبت از کودکان

با اتصال پریز هوشمند به کنسول بازی و یا تلویزیون موجود در اتاق بچه ها، می توانید سناریوهای مختلفی را تعیین نمایید. زمان بازی را تعیین و مدت آن را مشخص کنید. از راه دور به راحتی امکان کنترل دستگاه های متصل را در اختیار خواهید داشت.

plug_playstation_phone

پریز شکسته

تا بحال چند بار به دلیل فشار بیش از حد به پریز و شکستن آن، مجبور به تعویض آن شده اید؟ دیگر نگران این موضوع نباشید. با برچسب محافظ دیگر این اتفاق برای شما تکرار نخواهد شد.

به روز رسانی بی سیم

شما می توانید به طور بی سیم دستگاه خود را به روز رسانی کنید. با انتخاب گزینه به روز رسانی اتوماتیک و در صورت عرضه نسخه جدید نرم افزار، بدون قطع اتصال و جابجایی پریز، به روز رسانی اتوماتیک بصورت بی سیم انجام خواهد شد.تنها کافی است که دکمه به روز رسانی را انتخاب کنید.

قابلیت لامپ شب خواب

با طراحی زیبای پریز و استفاده از LED در آن، در هنگام خواب می توانید بطور موقت نور سفید و یا آبی آسمانی ملایمی را در کنار تخت خواب خود داشته باشید.