رله بی سیم

ترکیب کامل

تکنولوژی پیشرفته به کار برده شده در ساخت سنسور و سناریوی از پیش تعریف شده در مرکز خانه 2، به شما این امکان را می­دهد تا در زمان وقوع حوادث به سرعت عمل نمائید. حتی پس از تشخیص مقداری آب در نزدیکی ماشین لباسشوئی، سیستم بلافاصله اتصال ماشین لباسشوئی با شیر آب برقی و همچنین اتصال ماشین با پریز برقی فیبارو را قطع می­کند. در صورت بروز آتش سوزی، یک رله سوئیچ، اتصال با شیر گاز را قطع کرده و مسیر امن را برای فرار روشن ­ساخته و سیستم تهویه را برای رفع دود روشن می­سازد. و اینها تنها برخی از امکانات سیستم فیبارو می­باشد.

RGBW

RGBW

کنترلر RGBW 3 یا بهتر بگوییم چهار رنگ مجزای LED را که در ترکیب با هم میلیون ها رنگ را خواهند ساخت، کنترل می کند.

سنسورهای آنالوگ

سنسورهای آنالوگ

کنترل RGBW شرکت فیبارو امکان پشتیبانی از 4 سنسور آنالوگ را دارا می باشد. هر نوع سنسور آنالوگ در محدوده کارکرد 0 تا 10 ولت تحت پشتیبانی این کنترلر است مانند، سنسور روشنایی، باد، فشار هوا، دما و پتانسیومتر

چهار کانال خروجی

چهار کانال خروجی

با پشتیبانی از 4 کانال خروجی امکان اتصال و کنترل مستقل هر منبع نوری میسر خواهد بود.

rgbw fibaro

خانه...

چگونه آن را دوست دارید منابع روشنایی LED امروزه در تمام خانه ها وجود دارند. روشنایی LED روشی مدرن برای طراحی منحصر به فرد برای احساس گرم شدن، آرامش بخشیدن و یا به وجد آوردن شما می باشند. LED یکی از منابع روشنایی ارزان و مناسب در طراحی داخلی خانه و دکوراسیون آن به شمار می رود. رنگ مورد علاقه خود را انتخاب کنید ایجاد رابط کاربری جذاب برای گوشی تلفن هوشمند و یا تبلت خود، تغییر رنگ و انتخاب رنگ روشنایی مورد نظرتان شبیه بازی کودکانه لمس رنگها می باشد. با برنامه های روشنایی تعیین شده امکان شروع تنظیمات را برای شما مهیا می کنند، تنظیم رنگ مطابق موسیقی در حال پخش، رنگ این لحظه از زندگی امکان نمایش در خانه شما را دارد .به راحتی و با لمس گوی رنگی جادویی هر رنگی را که لمس می کنید می توانید خلق کرده و آن را روشنایی بخش هر اتاق از خانه خود نمایید. شما جادوگری رنگها هستید که اکنون توانایی خلق رنگها را در زندگی خود دارید.

ترکیب رنگ منحصر به خود را خلق کنید.

ما چهار سناریو روشنایی را با پویا نمایی خاص طراحی کرده ایم. به زندگی خود عشق و طراوت ببخشید، با شبیه سازی نور شومینه و آتش، طلوع خورشید در یک صبح دل انگیز. بازیابی خاطرات تابستان داغ و پاییز هزار رنگ بواسطــه شبـیه ســازی رنگهای خاطره ساز شما در خانه هوشمند. هر نوع اخطاری که توسط سیستم فیبارو تشخیص داده شود، می تواند به صورت مجازی و توسط تغییر رنگ خانه اطلاع داده شود، بخصوص برای افرادی که ضعف شنوایی داشته باشند.

rgbw fibaro
fibaro

اخطارهای خانه توسط رنگها

خانه هوشمند شما به تمام اتفاقات اطراف خود واکنش نشان خواهد داد تا شما را از آنچه در حال رخ دادن است با تغییر رنگ روشنایی مطلع سازد. با استفاده از کنترلر RGBW نه تنها می توانید زیبایی خاصی به خانه خود ببخشید و طراحی داخلی آن را تکمیل کنید که می توان برای اطلاع از هر اتفاقی که شما تصور کنید نیز از آن استفاده کنید. با استفاده از 4 ورودی سنسور آنالوگ و اتصال انواع سنسورها به آن می توان از دمای آب وان حمام با تغییر رنگ مطلع شد و حتی روشنایی اتاق پذیرایی را با آب و هوای بیرون هماهنگ ساخت. سیستم خانه هوشمند می تواند با استفاده از اطلاعات سنسور رطوبت سنج خاک برای آبیاری باغچه تصمیم بگیرد و حتی میزان روشنایی فضای باز را بر اساس نور موجود تنظیم کند.

امکانات باور نکردنی از سنسورهای آنالوگ

کنترلر RGBW قادر به پشتیبانی از 4 ورودی سنسور آنالوگ است، با استفاده از توانایی مرکز خانه 2 اطلاعات و وضعیت هر سنسور و تلفیق آنها با هم به همراه رابط کاربری پرقدرت در نهایت برای شما آرامش و امنیت را به همراه خواهد داشت. با استفاده از اطلاعات دریافتی از سنسور های آنالوگ، مرکز خانه می تواند سایبان را در وزش باد شدید جمع کند تا مانع از پاره شدن آن شود، پنجره را در صورت ریزش باران و یا سرد شدن ناگهانی هوا ببندد. سنسورهای آنالوگ می­توانند خانه شما را به خانه هوشمند واقعی تبدیل کنند.

fibaro
fibaro

شروع آبیاری باغچه

هنگامی که خاک آن خشک شده

نگهداری از گیاهان و سبزینه­ های موجود در باغچه دغدغه بزرگی است. با استفاده از کنترلر RGBW داشتن باغچه سرسبز و انبوه و چمن متراکم بسیار راحت تر از پیش خواهد بود. با اتصال سنسور رطوبت و دما سنج به کنترلر RGBW آبیاری باغچه تنها زمانی اتفاق خواهد افتاد که خاک نیاز به آبیاری داشته باشد. با استفاده از اطلاعات دریافتی از این سنسورها مانع از به هدر رفتن آب برای آبیاری برروی چمن­های خیس و باران خورده صبح می­شوید. دیگر زمان لذت بردن از چمن­ها و گیاهان زیبای باغچه، بدون زحمت فرا رسیده است.

خانه هوشمند فیبارو اصفهان سنسور رطوبت سنج خاک

مهتاب و صرفه جویی در مصرف انرژی

چراغ­های تامین روشنایی فضای حیاط و باغ شما نه تنها برای روشن کردن فضا مناسب است که در تامین امنیت نیز نقش مهمی خواهد داشت. تنظیم شدت نور چراغ ها با نور محیط توسط سنسور نور سنج متصل به کنترلر RGBW ممکن می باشد. در این روش زمانی که خورشید کم کم غروب می کند، چراغ ها به آرامی روشن شده و با تاریک تر شدن هوا بر شدت روشنایی خود خواهند افزود، در شبهای مهتابی نور چراغ­ها کم شده تا در مصرف انرژی نیز صرفه جویی شود.

 کاهش مصرف انرژی rgbw

RGBW
RGBW

بهترین مراقبت از کودکان

با استفاده از کنترلر RGBW شما می توانید اتاق شرایط محیطی اتاق کودک خود را کنترل کنید. با اتصال 4 سنسور متغییرهای رطوبت، کیفیت هوا، فشار هوا و دما را مشاهده نمایید. در این صورت اطمینان خواهید داشت که بهترین شرایط محیطی برای کودک شما مهیا خواهد بود.

 خانه هوشمند فیبارو اصفهانRGBW

RGBW

کنترل کامل آکواریوم

یکی از زیبایی­های خانه قراردادن آکواریوم در طراحی دکوراسیون آن است. آوردن بخشی از زندگی زیر آب به اتاق پذیرایی شگفت انگیز است. اما موجودات آبزی نه تنها نیاز به غذا دارند که پارامترهای آب و محیط زندگی آنها نیز بسیار پر اهمیت می­باشد. با استفاده از کنترلر RGBW شرکت فیبارو و سنسورهای آنالوگ دمای آب، میزان CO2 موجود در آب برای رشد گیاهان، میزان PH مناسب آب و کلسیم که برای زندگی ماهیان مهم و حیاتی است، به راحتی و در هر لحظه کنترل و نمایش داده می شود. هرگونه تغییر در شرایط آکواریوم توسط پیام روی گوشی تلفن، پیامک و پست الکترونیک و یا چشمک زدن روشنایی آکواریوم به اطلاع خواهد رسید.

Recommended Sensors

 RGBW خانه هوشمند فیبارو اصفهان

استاد پارک کردن در پارکینگ

کنترلر RGBW به شما در پارک ماشین خود به طور استادانه و حرفه ­ای در فضای کوچک پارکینگ کمک خواهد نمود، بدون خسارت و خراش رنگ ماشین، شما به راحتی پس از پارک کردن می توانید از خودرو خارج شده و وسایل را از ماشین خارج کنید. با نصب راهنمای نوری LED پارکینگ و سنسور فاصله سنج، با توجه به فاصله خودرو تا دیوار رنگ LED برای هدایت شما تغییر می کند.

image14_parking

fibaro
fibaro
fibaro

چراغانی و تعیین دما

چراغانی سیستم گرمایش و سرمایش کف، دوش حمام، وان حمام با استفاده از نوارهای LED رنگی که بر اساس دمای آب و هوا قابل تغییر خواهند بود، تاثیر جالبی بر زیبایی بصری منزل شما خواهند داشت.

fibaro

سنسورهایی برای تعیین شدت نور

با استفاده از سنسورها برای مطابقت شدت نور محیط با داخل می تواند علاوه بر افزایش هوشمنــدی خانــه در کاهــش هزینه ­های مصرف انرژی نیز موثر باشد. راهروی شما می تواند با استفاده از سنسورهای شدت نور و سنسور تشخیص حرکت، شدت نور مورد نیاز را در ساعات شبانه روز کنترل و میزان نور مورد نیاز را برای محیط تامین نماید.

پتانسیومتر

پتانسیومتر مانند یک رنگین کمان است در دستان شما تا هر رنگی که مطابق سلیقه شماست در محیط نور افشانی کند.

fibaro

سنسورهایی برای تعیین شدت نور

با استفاده از سنسورها برای مطابقت شدت نور محیط با داخل می تواند علاوه بر افزایش هوشمنــدی خانــه در کاهــش هزینه ­های مصرف انرژی نیز موثر باشد. راهروی شما می تواند با استفاده از سنسورهای شدت نور و سنسور تشخیص حرکت، شدت نور مورد نیاز را در ساعات شبانه روز کنترل و میزان نور مورد نیاز را برای محیط تامین نماید.

fibaro

کلید دیواری

تنظیم رنگ روشنایی مورد علاقه به صورت دستی، با استفاده از ترکیب رنگ­ها توسط کلید دیواری میسر می باشد. شروع به کار اتوماتیک دستگاه دیگر بر اساس تنظیم رنگ روشنایی از مواردی است که توسط کلید دیواری قابل کنترل و دستور دهی است.

fibaro

سنسورهای آنالوگ

رنگ روشنایی را می خواهید با دمای هوای بیرون خانه ست کنید و یا با شدت حرارت وان حمام؟ با اتصال سنسور دما و یا باد این مورد نیز به اجرا در خواهد آمد.

fibaro

نظارت زنده بر میزان مصرف انرژی

کنترلر RGBW به شما امکان کنترل و نظارت بر مصرف انرژی رشته­ های LED متصل را می دهد. مصرف انرژی هر چهار کانال به صورت جمعی و تک به تک در سیستم HC2 به صورت زنده قابل مشاهده و کنترل خواهد بود.

fibaro
fibaro

به روز رسانی بی سیم

شما می توانید بطور بی سیم دستگاه خود را به روز رسانی کنید. با انتخاب گزینه به روز رسانی اتوماتیک و در صورت عرضه نسخه جدید نرم افزار، بدون قطع اتصال و جابجایی پریز، به روز رسانی اتوماتیک بصورت بی سیم انجام خواهد شد.تنها کافی است که دکمه به روز رسانی را انتخاب کنید.