کاتالوگ-جادویی خانه هوشمند اصفهان افراپ

چرا كاتالوگ جادويي؟

• با توجه به اينكه كاربر مي تواند با نگاه كردن به قسمت هاي مختلف كاتالوگ، فيلم يا محصول سه بعدي مناسب با آن بخش را ببيند، به او كمك مي كنید كه اطلاعات جامع تري از فعاليتها و محصولات شما به دست آورد. • با توجه به اينكه احتمالاً كاربر تا كنون چنين چيزي را نديده است، در ماندگار كردن محصول و برند شما در ذهن او نقش مهمي را ايفا خواهد كرد.

 کاتالوگ-جادویی خانه هوشمند اصفهان افرا

كاتالوگ جادويي چیست؟

كاتالوگ جادويي، اپلیکیشنی حاوي اطلاعات اضافه اي از جنس صدا، ويدئو، انيميشن و يا اشياء سه بعدي است كه مي توانند به بيننده كمك كنند تا اطلاعات بيشتري را با نگاه كردن به آ‌ن كاتالوگ از طريق گوشي يا تبلت به دست آورد. اين اطلاعات اضافه دقيقاً روي كاتالوگ و بر روي بخشهايي كه شما مي خواهيد، قابل رويت خواهند بود و مي توانند به صورت تعاملي نيز طراحي شوند، بدين معنا كه كاربر با لمس اشياء نمایش داده شده بتواند روي عملكرد آنها اثر گذاشته و يا آنها را بچرخاند.

کاتالوگ-جادویی-خانه-هوشمند-اصفهان-افرا

• با توجه به هزينه بالاي تبليغات چاپي، و ضمناً الزامي كه اكثراً به وجود آن حس مي كنيم، مي توانيد كاتالوگ خود را در كوچكترين حجم و ابعاد چاپ كرده و مابقي اطلاعات را بر عهده اپليكيشن كاتالوگ جادويي خود بگذاريد. • شما می توانید امکاناتی را به کاتالوگ خود اضافه کنید که امکان چاپ آن وجود ندارد، مثلاً نمای سه بعدی محصولات خود را که کاربر می تواند آنها را بچرخاند و تمام ابعاد آن را مشاهده کند، یا حتی با لمس اجزای آن، مثلاً اجزای یک ماشین، آن بخش را به طور مستقل دیده و انیمیشنی از نحوه کار آن مشاهده کند. • شما می توانید اطلاعات تماس و لینک وب سایت خود را نیز روی این اپلیکیشن داشته باشید تا کاربر بتواند مستقیماً وارد وب سایت شما شده، اطلاعات بیشتری را ببیند یا حتی مستقیماً از طریق همین اپلیکیشن، محصول را سفارش دهد.

کاتالوگ-جادویی-خانه-هوشمند-اصفهان-افرا

کاتالوگ-جادویی-خانه-هوشمند-اصفهان-افرا

چطور اپلیکیشن کاتالوگ جادویی خود را منتشر کنیم؟

کافیست نمونه ای از کاتالوگ خود را ارائه داده و به ما بگویید که می خواهید کاربران با نگاه به هر بخش یا تصویر آن چه چیزی را مشاهده نمایند. ما اپلیکیشنی تحویل شما خواهیم داد که می توانید آن را روی وب سایت خود قرار دهید و یا از طریق سایت های مرجعی مانند کافه را منتشر کنید و یا در فروشگاهها، شرکت یا نمایشگاه از طریق بلوتوث یا وای فای منتشر کنید تا همه کسانی که کاتالوگ شما را دارند بتوانند از آن استفاده نمایند.

کاتالوگ-جادویی-خانه-هوشمند-اصفهان-افراکاتالوگ-جادویی-خانه-هوشمند-اصفهان-افراکاتالوگ-جادویی-خانه-هوشمند-اصفهان-افرا

ضمناً پیشنهاد می شود که یک برچسب حاوی QR code مربوط به لینک دانلود اپلیکیشن مربوطه، روی کاتالوگ مورد نظر بچسبانید (یا چاپ کنید) که علاوه بر اینکه حاوی توضیحاتی در خصوص وجود چنین قابلیتی است بتواند به کاربر کمک کند که با نرم افزار QR code Scanner گوشی خود اپلیکیشن کاتالوگ جادویی شما را دانلود نماید.